AOTV 2017

Az idei tanévben is megrendezésre került az AUTÓSZERELŐK ORSZÁGOS EGYESÜLETE által szervezett Autószerelők Országos Tanulmányi Versenye AOTV 2017. Iskolánk első alkalommal nevezett erre a három fordulós országos versenyre egy autószerelő csapattal:

Brunda Gábor                                                  Galgóci Kristóf                                                 Szekeres Gábor

5/13 osztályos tanulókkal.

Az első on-line elméleti ismeretes fordulót sikeresen teljesítette csapatunk (2017.01.30), majd következett a második regionális forduló, a gyakorlati próbatétel, melynek helyszíne az Üllői úti

FIX AUTÓSZERVIZ – Q-SERVICE

volt. (2017.02.28). Csapatunk a Kossuth versenyzőivel mérte össze szakmai tudását. A gyakorlati feladatok értékelése szerint döntetlen volt az eredmény, de a csapatmunka értékelésében a Kossuth szerelői végeztek jobban, így ők jutottak tovább az áprilisban, Győrben megrendezésre kerülő döntőbe.

Gratulálunk csapatunknak a derekas helytállásért, és sok sikert kívánunk az előttük álló szakmai vizsgákhoz!

A verseny sponzorai:

AOTV 2017